Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
PowArt - Grafická tvorba

GRAFICKÁ TVORBA

Grafická tvorba, kterou vám vytvořím podle vašich představ.

O mně


Jméno: Lukáš
Stát: Česká Republika

Graphics Art, kde vám vytvořím grafický výtvor podle vašich představ. Vím, že nejsem žádný mistr grafických tvoreb, ale ty základní zvládnu, nazývejme to basic tvorba. Všechno je zatím zadarmo, pouze bych poprosil po vytvoření vaší grafické tvorby zveřejnění buď mého jména tedy POWEN nebo mé stránky na vašich webových stránkách. Grafika a něco se naučit nového je moje hobby. Tento projekt jsem vytvořil také za účelem mít nějakou motivaci!

Jak dlouho děláš grafiku?
Asi 3 roky, ale né příliš aktivně.

Myslíš si, že umíš dobře s grafickou tvorbou?
Já osobně si myslím, že základní grafiku dokáže snad úplně každý. Nechci říkat, že umím.. Ze začátku výtvor vypadá vždycky nějakým způsobem hrozně, jde o tu fantazii. Basic grafiku zvládám si myslím v pohodě, když ji po mně hodně lidí chce. Dokážu si s tím vyhrávat klidně hodiny, baví mě to, je to jeden z mých koníčků.

Jak dlouho děláš webstránky?
Webstránky už dělám nějaký ten pátek myslím nějak od roku 2015, hodně webstránek jsem dělal spíše pro týmy ve hře SA:MP, kterou jsem hrál také a také jsem učinkoval v nějakých těch klanech a pokoušel se udělat i nějaký ten tým. Webstránky mě bavilo tvořit ale všeho moc škodí, ale pokud máš zájem můžu se ti pokusit webstránku vytvořit, nedělá mi to problém.

Kolik času zabere vytvořit webstránka?
To není nikdy dané stabilně, zaleží jakou webstránku děláš, co na ní chceš a záleží na mnoho dalších věcí. Pokud je to nějaká lehčí stránka klidně je do hodiny hotová, pokud je to nějaká stránka kde toho chceš mít více apod. zabere to i několik hodin.

Administrace